Catering

Vařit nás baví. Zdravě, chutně a pro všechny.

Nabízíme teplé i studené občerstvení pro vaše společenské, firemní nebo soukromé akce.

Zaměřujeme se na přípravu vegetariánských a veganských jídel, můžeme vám však nabídnout i masové pokrmy. Rádi pro vás uvaříme například hlívový nebo sójový guláš, může to být ale i klasický guláš z hovězího masa. Umíme výborné lasagne veganské s luštěninou nebo sójovým granulátem, vegetariánské s tofu a špenátem či cuketové, anebo klasické z hovězího, případně vepřového masa. Můžeme připravit také jídla bezlepková.

Milujeme polévky a slané francouzské koláče – quiche. K oblíbeným jídlům z našeho obědového menu pak patří například lehký bramborový salát se sójovými stripsy, luštěninové a zeleninové placičky a karbanátky, grilovaný camembert s gratinovanými brambory a jiné.

Naším cílem je prostřednictvím dobrého jídla zdokonalit vaše zážitky ze společenských a dalších akcí. Konkrétní nabídku občerstvení můžeme společně domluvit podle typu vaší akce, stravovacích preferencí, aktuálně dostupných lokálních a sezónních surovin.

Jídla připravujeme bez použití náhražek, polotovarů a umělých dochucovadel. Suroviny si sami pečlivě vybíráme a dbáme na férovou spolupráci se zemědělci a malovýrobci z okolí Příbora. K přípravě našich pokrmů se snažíme používat stejné potraviny, které můžete nakoupit v našem družstevním bezobalovém obchůdku.

Nabízíme také možnost uspořádat vaši akci přímo v prostorách našeho denního bistra na náměstí v Příboře. V bistru je 42 míst k sezení u stolů, při občerstvení formou rautu ale může být hostů i více.

Napište nám. Společně sestavíme menu a dohodneme se na podrobnostech.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

    Pole označená tímto symbolem * jsou povinná.